Wioletta Przybyszewska

Wioletta Przybyszewska

602 151 517
Właścicielka Olsztyńskiego Instytutu Psychoterapii. Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, certyfikowany terapeuta Żywej Nadziei Mount Joy College. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne o specjalizacji psychologia kliniczna w SWPS w Warszawie, studia z seksuologii klinicznej, czteroletnie podyplomowe studia z psychoterapii integratywnej oraz szkolenie z krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową, terapią par oraz działalnością psychoedukacyjną.
Agnieszka Kulas

Agnieszka Kulas

793 654 323
Psycholog, psychoterapeuta par i rodzin. Absolwentka Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w ramach Studium Terapii Rodziny w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z parami i rodzinami w ujęciu systemowym i psychodynamicznym. W Olsztyńskim Instytucie Psychoterapii współprowadzi terapię par i rodzin wraz z psychoterapeutą p. Piotrem Kulas, w ramach koterapii. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji, a zdobyte dzięki wieloletniemu doświadczeniu umiejętności terapeutyczne umacnia i rozwija, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej.
Piotr Kulas

Piotr Kulas

790 277 208
Psychoterapeuta indywidualny, par i rodzin. Absolwent studiów magisterskich Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w ramach Studium Terapii Rodziny w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studia Kierownictwa Duchowego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Studium Poradnictwa w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie, jak również Akademię Mediacji w Olsztynie. W Olsztyńskim Instytucie Psychoterapii oprócz pracy z pacjentami indywidualnymi, współprowadzi terapię par i rodzin wraz z psychoterapeutką p. Agnieszką Kulas - Skarzyńską, w ramach koterapii. Swoje umiejętności zawodowe doskonali podczas licznych treningów, szkoleń i warsztatów zawodowych. Brał m.in. udział w szkoleniu NEST dotyczącym udzielania pomocy terapeutycznej osobom z doświadczeniami zaniedbania, przemocy i strat prokreacyjnych. Pracuje w ujęciu systemowym i psychodynamicznym. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.
Karolina Burdyło-Getka

Karolina Burdyło-Getka

797 980 181
Jestem psycholożką i arteterapeutką. Prowadzę konsultacje psychologiczne dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspieram psychologicznie młodzież i dorosłych doświadczających trudności emocjonalnych, w zachowaniu, w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, zmagających się z nadmiernym napięciem, niskim poczuciem własnej wartości, potrzebujących wsparcia w procesie zmiany, poszukujących rozwoju osobistego, także rodziców zmagających się z wyzwaniami w relacjach ze swoimi dziećmi. Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność kliniczną dziecka, Podyplomowe Studium Arteterapii przy Polskim Instytucie Ericksonowskim, Szkołę Trenerów Dramy Drama Way, szkolenia i kursy dotyczące diagnozy, profilaktyki, interwencji kryzysowej, pracy z ciałem. Aktualnie kształcę się w podejściach związanych z trzecią falą terapii poznawczo-behawioralnej (uważność, współczucie, terapia akceptacji i zaangażowania) i rozpoczynam szkolenie w zakresie terapii systemowej. Inspiruję się także terapią Gestalt i psychodynamiczną. Dużo w mojej pracy czerpię z arteterapii – sięgam do twórczości jako sposobu na wyzwolenie zasobów umożliwiających wyrażanie siebie i prowadzenie bardziej świadomego i pełnego życia. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę superwizuję.
Emilia Świto-Chrapowicka

Emilia Świto-Chrapowicka

608 456 326
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, asystent Psychodramy (Polski Instytut Psychodramy). Ma doświadczenie zawodowe od 2002 roku m.in. w lecznictwie psychiatrycznym, psychoterapii, interwencji kryzysowej, pracy z grupami, w prowadzeniu wykładów, szkoleń, treningów interpersonalnych. Jest certyfikowanym psychoterapeutą Sekcji Naukowej Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła studia podyplomowe z Psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz z Psychologii Klinicznej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy terapeutycznej opiera się przede wszystkim na psychodynamicznym rozumieniu trudności i zaburzeń, ale korzysta również z dorobku innych podejść i szkół psychoterapii. Stale rozwija swój warsztat pracy oraz korzysta z superwizji.
Dorota Grajewska

Dorota Grajewska

509 802 997
Psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w ramach studium SPCh - Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Ponadto prowadzi terapię grupową oraz psychoedukację na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym osób z zaburzeniami lękowymi i depresją. W Olsztyńskim Instytucie Psychoterapii prowadzi terapię indywidualną w ujęciu psychodynamicznym. Pracuje w podejściu chrześcijańskim. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji. Umiejętności zawodowe doskonali podczas treningów i warsztatów szczególnie związanych z obrazem Boga, religijnością neurotyczną, wykładów z zakresu łączenia duchowość z psychoterapią.
Marta Jaworska-Kret

Marta Jaworska-Kret

786 872 978
Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w WSPG. Ukończyłam również studia socjologiczne oraz studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii psychopedagogicznej. Towarzyszę nastolatkom i dorosłym w odkrywaniu siebie, pomagam w wypracowaniu sprawczości, by klient poprzez zwiększanie samoświadomości czuł się dobrze ze sobą, z innymi, ze światem. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne przekuwam na kontakt relacyjny w gabinecie. Skupiam się na doświadczeniach pojawiających się tu i teraz i z żywą ciekawością badam to, co się pojawia. W swoim życiu kieruję się otwartością na drugiego człowieka oraz poszanowaniem granic.

Specjaliści związani z Olsztyńskim Instytutem Psychoterapii swoją pracę terapeutyczną poddają regularnej superwizji oraz uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, stale doskonaląc wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii.