Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją 23 lutego 2018 roku w piątek w godz. 16.00-20.00 zapraszamy na dzień otwarty Olsztyńskiego Instytutu Psychoterapii!!!

Depresja to bardzo niebezpieczna choroba. Różnica między zwykłym smutkiem, przygnębieniem a podstępną chorobą bywa trudna do rozpoznania u naszych bliskich. Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją jest dobrą okazją, by zdobyć wiedzę o jej rozpoznawaniu i leczeniu.

W piątek 23 lutego od godz. 16.00 zapraszamy na bezpłatne konsultacje z psychologami i psychoterapeutami oraz innymi specjalistami pracującymi w naszym Instytucie.

W programie również:

– wykład „ZJAWISKO DEPRESJI WŚRÓD MŁODZIEŻY A ZAGROŻENIE SAMOBÓJSTWEM” wygłoszony przez Wiolettę Przybyszewską – psychologa, psychoterapeutę.

– warsztaty z muzykoterapii prowadzone przez Aleksandrę Krasowską – muzyka, muzykoterapeutę.

Muzykoterapia jest procesem, w którym wykwalifikowany muzykoterapeuta posługuje się muzyką lub jej elementami w celu przywracania zdrowia, poprawy funkcjonowania lub wspierania rozwoju osób z różnymi potrzebami natury emocjonalnej, fizycznej, umysłowej, społecznej lub duchowej.

Osoby zainteresowane nieodpłatnym udziałem w Dniu Walki z Depresją zapraszamy do zgłaszania się droga mailową: wioletta.przybyszewska@wp.pl

Dodaj komentarz