Poszukujesz partnera lub chcesz wyjść za mąż? 4 lata temu byłam na Twoim miejscu, a obecnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Zapraszam na spotkania, które będą odbywać się dwa razy w miesiącu, w co drugi wtorek w godzinach 18:00 – 20:00.

Na spotkaniach, w kameralnym gronie (maks. 10 osób), dowiesz się w jaki sposób poszukiwać sensownego partnera, usłyszysz o doświadczeniach prowadzącej oraz otrzymasz wsparcie kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji jak Ty.

Spotkania rozpoczną się w marcu (startujemy we wtorek 13 marca 2018 r,), a zakończą w czerwcu. Miejsce spotkań zostanie podane po wypełnieniu kwestionariusza: https://goo.gl/forms/nqjaLPdj7gYem6F73.Z Zgłoszenia proszę przesyłać do 28 lutego 2018 r.

Inwestycja: 40 zł za jedno spotkanie

Szczegółowe informacje uzyskasz pisząc na adres: anna.k.parda@gmail.com 

 

Spotkania poprowadzi Anna Parda – psycholog, coach, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie (kierunek psychologia) oraz Szkoły Coachów Meritum w Warszawie. Była członkiem klubu mówców publicznych Toastmasters w Olsztynie. Prowadziła autorskie warsztaty pt. „Talent. Odkrywam siebie.” Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama. Jej pasją jest nieustanny rozwój osobisty oraz podróże. W ciągu ostatnich 2 lat odwiedziła 20 krajów na 4 kontynentach.

Dodaj komentarz