Droga Kobieto…

Doświadczasz dramatu rozstania lub wciąż odczuwasz jego skutki?

Masz w związku z tym mnóstwo pytań, a jeszcze więcej wątpliwości?

Czujesz się nie rozumiana przez innych, a może trudno Ci rozumieć samą siebie?

Być może trudno Ci uwierzyć w to, co się stało…, czujesz się opuszczona i samotna…, tęsknisz. Może odczuwasz żal…, strach albo nienawiść. Czujesz, że nie możesz sobie poradzić ze swoimi uczuciami…  albo wręcz przeciwnie, oszukujesz samą siebie, że nic się nie stało, że to Cię nie dotyczy, że jakoś sobie poradzisz.

Chcesz jednak czegoś więcej – zmiany, która poprowadzi cię dalej, poza cierpienie i ból związany z rozstaniem.

Zapraszamy Cię do terapeutycznej grupy wsparcia, w której będziesz mogła uwolnić się od ciężaru trudnych emocji i nauczysz się lepiej radzić sobie z wyzwaniami, które niesie każdy nowy dzień. Będziesz miała okazję by podzielić się swoim doświadczeniem, opowiedzieć o nim innym, wysłuchać innych, zobaczyć, że nie musisz być sama ze swoimi trudnościami.

Dajemy Ci możliwość uczestniczenia w spotkaniach naszej grupy, które będą odbywać się w co drugi piątek w godz. 18:00 – 20:00,  przez okres 10 miesięcy, pod okiem dwóch terapeutów: Agnieszki Skarzyńskiej i Piotra Kulas.  Spotkania grupy będą odbywały się w Olsztyńskim Instytucie Psychoterapii.

Koszt spotkania wynosi 80 zł. Udział w grupie poprzedza bezpłatna konsultacja.

Przewidywany termin rozpoczęcia grupy: 20 kwietnia 2018r.

 

Umów się na bezpłatną konsultację: A. Skarzyńska tel. 793654323,  Piotr Kulas 790277208 lub drogą e-mailową: psycholog.loz@wp.pl

 

Bądź Panią swojego życia. Zapraszamy

 

Prowadzący:  Agnieszka Skarzyńska (psycholog, psychoterapeuta), Piotr Kulas (psychoterapeuta, counsellor).

Oprócz  pracy indywidualnej, z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, pracują również wspólnie, zajmując się terapią par i rodzin, w Olsztyńskim Instytucie Psychoterapii. W swojej pracy terapeutycznej zwracają szczególną uwagę na znaczenie bliskości w związku, wzorce przywiązania i budowanie relacji, opartej na wzajemnej akceptacji i gotowości do zmiany zachowań, w oparciu między innymi o poprawną komunikację. Pracują głównie w ujęciu psychodynamicznym i systemowym, czerpiąc jednak inspiracje również z innych podejść psychoterapeutycznych. Od niedawna są również administratorami grupy fb „ONA i ON w relacji”.

Dodaj komentarz