Na warsztaty rozwoju osobistego w słonecznej Toskanii (tym razem w rejonie Toskanii nadmorskiej) zapraszam w dniach 05.07.2019 – 14.07.2019.

Będzie to niezwykła podróż nie tylko geograficznie, ale przede wszystkim w głąb siebie!

W ciepłej, życzliwej atmosferze małej, 10-osobowej grupy, stworzymy Wam możliwość pracy nad sobą, nad doświadczeniem i określaniem własnych granic psychologicznych, budowaniem poczucia wartości, wyrażaniem siebie i własnych emocji w relacjach z innymi ludźmi oraz określaniem i ujawnieniem prawdziwego „ja”.

Pod okiem psychologa/psychoterapeuty  oraz doświadczonego przewodnika duchowego popracujesz nad uzyskaniem równowagi emocjonalnej i duchowej, nauczysz się sztuki medytacji chrześcijańskiej oraz pracy metodą bibliodramy. Chcemy pomóc Ci zmniejszyć stres i napięcie oraz wypracować  umiejętność radzenia sobie z takimi emocjami jak gniew czy smutek.

A to wszystko po to, aby żyć pełnią życia, cieszyć się z prostych rzeczy, jakie przynosi ze sobą każda chwila. Chcemy pomóc Ci odkryć jak wieść  szczęśliwe życie, w harmonii ze sobą, z innymi ludźmi i Bogiem.

Zakwaterowanie: Toskańska willa z basenem, plaże i wycieczki w rejonie nadmorskiej Toskanii oraz  zwiedzanie takich miejsc jak: Florencja, Piza czy Lukka.

Koszt:  2700 zł (zaliczka 700 zł płatna do końca lutego).

Zapewniamy: codziennie – 3 godzinny warsztat psychologiczny, możliwość indywidualnych rozmów z psychologiem oraz kierownikiem duchowym,  przejazdy tam i z powrotem, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, pełne wyżywienie,  wycieczki fakultatywne (wstęp do muzeów we własnym zakresie), ubezpieczenie NW, możliwość otrzymania zaświadczenia o odbytych warsztatach.

Wszelkie informacje: Wioletta Przybyszewska, tel. 602151517, wioletta.przybyszewska@wp.pl